Резюме

Назва компанії:

  • TP2.COM.UA

Місцезнаходження:

  • Україна, м. Бориспіль.

Телефон:

Основна продукція:

  • TPMS (система контролю тиску в шинах)
  • Електронний накачувач шин

Про Компанію

Компанія ТР2 являється ексклюзивним представником південно корейської фірми SEETRON INC.. в Україні.

SEETRON є сучасною та експертною компанією, що займається інноваціями, дослідженнями та розробками TPMS для комерційних транспортних засобів для автомобільної промисловості. Заснована в 1999 році. Проектування, розробка, виробництво та розповсюдження систем контролю тиску в шинах. Розробили перший пасажирський TPMS в 2003 році в Кореї. Торгова марка TP2 стала загальною ідеєю модернізації TPMS автомобіля. Усвідомлюючи відсутність TPMS для вантажівок і автобусів на фоні високого попиту на ринку CV, було розроблено CV TPMS у співпраці з відділом корпоративних досліджень і розробок HYUNDAI. SEETRON постачає цю передову технологію CV TPMS для комерційних транспортних засобів HYUNDAI як постачальник 1 рівня виробника оригінального обладнання з 2012 року.

TP2-Trucker був розроблений як впровадження технології ІТ для комерційних автомобілів. Незважаючи на великий попит на CV TPMS, незручність у використанні є основною причиною застою в розвитку. SEETRON забезпечить легкість і зручність водієві. TP2-Trucker, що включає монітор «Все-в-одному», було представлено з 2015 року, як універсальний дротяний датчик, напівавтоматичне розташування та автоматичне зчеплення причепа. SEETRON продовжив свої зусилля для подальшого ринку та розробив консолідовану систему з додатком для смартфонів і тиском у шинах.

Пристрій моніторингу в 2016 році. Система TPM для смартфонів веде ринок у перспективі. Піонеру індустрії CV TPMS, SEETRON є призначення надавати рішення TPMS для вантажівок і автобусів, спецтранспорту та аграрної техніки, щоб зменшити кількість небезпечних шин, заощадити паливо та підвищити продуктивність техніки.